Penzion Radost

V penzionu je možné se ubytovat v několika zrekonstruovaných pokojích s koupelnou, ve kterých se nachází sprchový kout spolu se sociálním zařízením. Mimo dvoulůžkového pokoje je v každém pokoji umístěna velká manželská postel a několik jednolůžkových postelí. Kapacita těchto pokojů je 1x 2 lůžka, 2x 4 lůžka, 2x 5 lůžek a 2x 6 lůžek. Dále je k dispozici podkrovní 8-mi lůžkový pokoj s rohovou vanou a sociálním zařízením (jedná se o pokoj rozdělený do dvou místností po dvou a šesti lůžkách).

Pokoje se společnou koupelnou Pokoje bez koupelny

V penzionu se dále nachází pokoje:
1x 9 lůžek (jedná se o pokoj rozdělený do dvou místností po pěti a čtyřech lůžkách, v zadní místnosti je umístěna velká manželská postel)
3x 4 lůžka (jeden z pokojů je rozdělený do dvou místností po dvou jednolůžkových postelích)
2x 3 lůžka
1x 2 lůžka
Společné sociální zařízení a sprchy pro tyto pokoje se nachází v prvním patře i v přízemí.

Společná kuchyňka pro všechny pokoje se nachází v prvním patře. Součástí kuchyňky je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, tři lednice a nádobí.

Celková kapacita

2x dvoulůžkový pokoj
2x třílůžkový pokoj 2x šestilůžkový pokoj
5x čtyřlůžkový pokoj 1x osmilůžkový pokoj
2x pětilůžkový pokoj 1x devítilůžkový pokoj

Celková kapacita penzionu na pokojích činí 69 lůžek. K dispozici jsou také nafukovací přistýlky.

Ceny ubytování

Ceník
Pokoj s koupelnou → 480 Kč / osoba / noc → 360 Kč / dítě / noc
Pokoj se společnou koupelnou → 350 Kč / osoba / noc → 260 Kč / dítě / noc
Přistýlka na pokoj → 250 Kč / osoba / noc
Stanování → 200 Kč / osoba / noc → 120 Kč / dítě / noc

Při ubytování na 4 noci a déle a více jak 50% obsazenosti pokoje se poskytuje sleva 5% z ceny pobytu.
V areálu je ZDARMA Wi-Fi připojení k internetu.

K ceně se připočítává poplatek obci: 20 Kč / dospělí / noc za lázeňský nebo rekreační pobyt. Děti do 3 let bez nároku na lůžko a s výjimkou hromadných skupin jsou ubytováni zdarma. Děti od 3 do 12 let mají slevu z ceny ubytování. V případě ubytování na jednu noc se k ceně připočítává poplatek za lůžkoviny 70 Kč / osoba / noc. Vychovaný domácí mazlíček 200 Kč / noc.

Stanování Plocha pro stanování

Pro milovníky stanování je možné po dohodě vedle Penzionu Radost stanovat na nově vytvořeném místě a užívat si vstávání s výhledem na zříceninu hradu Kaltenštejn a Rychlebské hory. Cena je 200 Kč / osoba / noc, ve které je zahrnut přístup do kolárny, sprch, WC, do kuchyňky a k Wi-Fi.

Restaurace Jak vypadá hospoda

Součástí penzionu je restaurace s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením, které lze konzumovat uvnitř, nebo na prostorné letní terase s výhledem do malebné přírody.

Od roku 2015 je možné objednávat stravu v rozsahu: snídaně, polopenze, plná penze. Objednat jídlo je možné po celý den z denního menu.

Penzion je vhodný nejen pro jednotlivce a menší skupiny, ale také pro zájezdy, školní a studentské výlety. K dispozici jsou prostory pro společenské akce – školení, oslavy narozenin, svatby atd.