Penzion Radost

V penzionu je možné se ubytovat v několika zrekonstruovaných pokojích s koupelnou, ve kterých se nachází sprchový kout spolu se sociálním zařízením. V každém pokoji je umístěna velká manželská postel a několik jednolůžkových postelí. Kapacita těchto pokojů je 1x 4 lůžka, 2x 5 lůžek a 1x 6 lůžek. Dále je k dispozici podkrovní 8-mi lůžkový pokoj s rohovou vanou a sociálním zařízením (jedná se o pokoj rozdělený do dvou místností po třech a pěti lůžkách, v každé místnosti je umístěna velká manželská postel).

Ubytování - Pokoje Pokoje bez koupelny

V penzionu se dále nachází pokoje:
1x 9 lůžek (jedná se o pokoj rozdělený do dvou místností po pěti a čtyřech lůžkách, v zadní místnosti je umístěna velká manželská postel)
3x 4 lůžka (jeden z pokojů je rozdělený do dvou místností po dvou jednolůžkových postelích)
2x 3 lůžka
Společné sociální zařízení a sprchy pro tyto pokoje se nachází v prvním patře i v přízemí.

Společná kuchyňka pro všechny pokoje se nachází v prvním patře. Součástí kuchyňky je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, tři lednice a nádobí.

Celková kapacita

2x třílůžkový pokoj 1x šestilůžkový pokoj
4x čtyřlůžkový pokoj 1x osmilůžkový pokoj
2x pětilůžkový pokoj 1x devítilůžkový pokoj

K dispozici jsou také nafukovací přistýlky v celkové kapacitě dalších 26 lůžek. Celková kapacita penzionu (pokoje a přistýlky) činí 81 lůžek.

Ceny ubytování

Ceník 2017
Pokoj → 250 Kč / osoba / noc → 180 Kč / dítě / noc
Pokoj s koupelnou → 310 Kč / osoba / noc → 220 Kč / dítě / noc
Přistýlka → 180 Kč / osoba / noc

Při ubytování na 4 noci a déle a více jak 50% obsazenosti pokoje se poskytuje sleva 10% z ceny pobytu.
V areálu je ZDARMA Wi-Fi připojení k internetu.

K ceně se připočítává poplatek obci: 12 Kč / dospělí / noc za lázeňský nebo rekreační pobyt. Děti do 3 let bez nároku na lůžko a s výjimkou hromadných skupin jsou ubytováni zdarma. Děti od 3 do 12 let mají slevu z ceny ubytování. V případě ubytování na jednu noc se k ceně připočítává poplatek za lůžkoviny 40 Kč / osoba / noc.

Ubytování - Stanování Plocha pro stanování

Pro milovníky stanování je možné po dohodě vedle Penzionu Radost stanovat na nově vytvořeném místě a užívat si vstávání s výhledem na zříceninu hradu Kaltenštejn a Rychlebské hory. Cena je 100 Kč / osoba / noc, ve které je zahrnut přístup do kolárny, sprch, WC, do kuchyňky a k Wi-Fi.

Penzion Radost - Hospoda Jak vypadá hospoda

Součástí penzionu je hospoda s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a drobným občerstvením, které lze konzumovat uvnitř, nebo na prostorné letní terase s výhledem do malebné přírody.

Od roku 2015 je možné objednávat stravu v rozsahu: snídaně, polopenze, plná penze.

Penzion je vhodný nejen pro jednotlivce a menší skupiny, ale také pro zájezdy, školní a studentské výlety. K dispozici jsou prostory pro společenské akce – školení, oslavy narozenin, svatby atd.